Kāzu sezonai tuvojoties piedāvājam skaistu viesību zāli līdz 50 personām,un varam izmitināt Jūsu viesus labiekārtotos numuriņos. Kā arī piedāvāja pirti ar malkas apkuri kur varēsiet relaksēties pēc fantastiskajām svinībām!
Atsauksmes

Boulings
Картинка сборки 0Картинка сборки 1Картинка сборки 2

Boulings "Nonucīši" - boulings Jums! Boulings ar pilsētas romanci, ekstravagantu dizainu un virmojošu azartu gaisā.
Vieta, kur pavadīt Tavu īpašo ballīti, vai pēc smagas darba dienas izlādēt iegūto enerģiju gūstot straiku pēc straika uz kāda no 6 BRUNSWICK boulinga celiņiem!
Sports un atpūta vienviet, kas paredzēta gan jauniem, gan veciem! Tu vari spēlēt boulingu viens vai kompānijā, boulings ir paredzēts ikvienam!
Vienam tā ir izklaide, otram intelektuāls un sarežģīts sporta veids. Boulings "Nonucīši" apvieno to visu un ietver sevī.
Mēs cenšamies, lai pie mums būtu interesanti, lai būtu viss, ko vēlās klients! 


Mūsu boulingā ir liela zāles bumbu izvēle, tāpat piedāvājam izmēģināt spēli ar sporta bumbām kuras ir izliktas stendos.
Piedāvājam izmēģināt dažādas celiņu eļļošanas programmas, kuras ir klātas dažādos pasaules čempionātos un sacensībās.
Boulinga apavu izvēle ir no 30-tā līdz 50-tajam izmēram. Bārā plaša alkohola un dažādu kokteiļu izvēle, plaša ekskluzīvas kafijas un tējas izvēle.
Kafejnīca ar savu piedāvājumu Jūsu vēlmēm pieejama gandrīz visu boulinga darba laiku. Neaizmirsīsim, ka boulings strādā arī naktīs.
Brīvos brīžus starp spēlēm boulinga zālē iespējams pavadīt spēlējot biljardu, vai pie kāda no spēļu aparātiem. Iecienīts klientu vidū ir mūsu jaunais gaisa hokejs.
Mēs iespējams esam labākais boulings Jelgavā! Viennozīmīgi mūsu mērķis, uz ko tiecamies, ir būt labākajam mazajam boulingam arī ārpus Latvijas!


 

 

Mūsu devīze-Tu vienmēr esi šeit gaidīts!
SIA "Nonucīši" © 2016 - 2019
Mājas lapu izstrade BattleReactions