Kāzu sezonai tuvojoties piedāvājam skaistu viesību zāli līdz 50 personām,un varam izmitināt Jūsu viesus labiekārtotos numuriņos. Kā arī piedāvāja pirti ar malkas apkuri kur varēsiet relaksēties pēc fantastiskajām svinībām!
Atsauksmes

 

Atpūtas kompleks "Nonucīši"

                          

Laipni lūdzam atpūtas kompleksā "Nonucīši" ! Atpūtas kompleks "Nonucīši" atrodas skaistā vietā, 400 metru attālumā no jūras krasta un 100 metru attāluma no ezera "Kaņieris".
Piedāvajam 9 labiekārtotus numurus, krievu pirti ar malkas apkuri un kamīnzāli,kā arī banketu zāli ar kamīnu līdz 60 viesiem. Esam parūpējušies arī par Jūsu mazajām atvasēm.
Kompleksa telpās berniem ir pieejama spēļu istava, kā arī vasaras sezonā labiekārtots spēļu laukums.
Kompleksa teritorijā vasaras sezonā ir ierīkotas piknika vietas, kur Jūs varēsit izbaudīt patīkamu atpūtu ģimenes vai draugu lokā.
Piedāvājam arī pirti, kas atrodas atpūtas kompleksa "Nonucīši" teritorijā.

 

Bistro "Nonucīši"

Bistro-kafejnīca Jelgavā, banketi Jelgava, banketu, galdu klāšana, ēdieni līdzņemšanai, bēru mielasti, ēdieni pēc pasūtījuma. Kafejnīca Jelgavā, bēru mielasts Jelgavā, izbraukuma banketi, izbraukuma galdu klāšana.

 

Boulings "Nonucīši"

Boulings "Nonucīši" - boulings Jums! Boulings ar pilsētas romanci, ekstravagantu dizainu un virmojošu azartu gaisā.
Vieta, kur pavadīt Tavu īpašo ballīti, vai pēc smagas darba dienas izlādēt iegūto enerģiju gūstot straiku pēc straika uz kāda no 6 BRUNSWICK boulinga celiņiem!
Sports un atpūta vienviet, kas paredzēta gan jauniem, gan veciem! Tu vari spēlēt boulingu viens vai kompānijā, boulings ir paredzēts ikvienam!
Vienam tā ir izklaide, otram intelektuāls un sarežģīts sporta veids. Boulings "Nonucīši" apvieno to visu un ietver sevī.
Mēs cenšamies, lai pie mums būtu interesanti, lai būtu viss, ko vēlās klients!

 

SIA "Nonucīši" © 2016 - 2019
Mājas lapu izstrade BattleReactions